• © Vilniaus universitetas, 2002-2023
  • © Brno technologijos universitetas, 2002-2023
  • © Latvijos universitetas, 2002-2023

ŽALIEJI FINANSAI IR BUVEINIŲ GERINIMAS: ĮMONIŲ FINANSINIS STRATEGINIS PLANAVIMAS IR RIZIKOS REGULIAVIMAS, PAVEIKTAS ŽALINGO VARTOJIMO
Baisheng Shi, Hao Wang

SANTRAUKA:  Kaimo reabilitacija tęsiama, nes tiek didmiesčių, tiek kaimo regionuose nuolat dedama daug pastangų, kad būtų pasiektas koordinuotas ir tvarus vystymasis. Lūkesčiai, susiję su asmens gyvenimo kokybe, auga dėl aplinką tausojančių vartojimo modelių įtraukimo. Atsižvelgiant į buveinių plėtros pastangas turėtų būti įtrauktas visapusiškas fizinės aplinkos ir daugybės individų gyvenimo aspektų racionalizavimas. Todėl siūloma kryptis kelia didelį susirūpinimą įmonių finansų sektoriui. Atitinkamai, šiame tyrime analizuojama Kinijos gamtinė aplinka ir žalieji finansai strateginio įmonių finansų planavimo kontekste. Be to, OLS ir kiti empiriniai metodai taikomi analizuojant būsimą Kinijos strateginio planavimo ir rizikos reguliavimo kryptį. Taip pat pasiūlytas metodas, kaip pagerinti buveinių aplinką, susidedančią iš įvairių komponentų, tokių kaip erdvinė aplinka ir žmonės, gyvenantys patalpose ir visuomenėje. Tyrimo rezultatai leidžia pateikti teorines perspektyvas, kaip kurti įmonių finansines strategijas žaliųjų finansų kontekste. Taigi šis straipsnis yra tarsi nuoroda tyrėjams, kuri parodo, kaip tirti nacionalinės finansinės rizikos valdymą.

REIKŠMINIAI ŽODŽIAI: žalieji finansai; vartotojų elgsena; įmonių finansinė strategija; rizikos reguliavimas.