• © Vilniaus universitetas, 2002-2023
  • © Brno technologijos universitetas, 2002-2023
  • © Latvijos universitetas, 2002-2023

VERSLO ĮŽVALGOS (BI) IR DIDŽIŲJŲ DUOMENŲ ANALIZĖ (BDA) PRAMONĖJE 5.0: ADAPTYVAUS OPTIMIZAVIMO ALGORITMŲ (AOA) TAIKYMAS ĮMONĖS NAŠUMUI GERINTI
Li Song

SANTRAUKA:. . Pramonės 5.0 technologijos padeda įmonėms kurti naujoves ir greitai prisitaikyti prie dinamiškų rinkų. Remiantis tuo pažangus dirbtinis intelektas (AI) turi maksimaliai padidinti našumą, kad padidintų įmonės paklausą ir pasiūlą. O verslo žvalgyba (BI) leidžia įmonėms priimti finansinius ir verslo sprendimus pramonėje 5.0. Be to, didelių duomenų analizė (BDA) gali padėti dideliems ir augantiems pramonės 5.0 duomenų srautams gauti naujų įžvalgų. Taigi, šiame tyrime laiko marža laikoma vidutiniu įmonės produkcijos ir žmogaus kintamos veiklos valdymo veiksniu kelių produktų gamybos įmonės gamybos planavimo klausimu, siekiant išlaikyti gamybos efektyvumą ir darbuotojų pasitenkinimą. Be to, FPE-AOA taiko AOA ir agentais pagrįstus metodus, kad maksimaliai padidintų įmonės našumą ir darbuotojo patogumą dviem etapais. Pramonėje 5.0 su BDA pirmasis žingsnis yra pasaulinis įmonės planas ir laiko buferio paskirstymo sistema. Antrasis žingsnis suplanuoja darbus pagal žmogiškuosius išteklius ir pavargusius lygius su AOA BDA duomenims. Dėl to sistema lenkia tradicinius modelius greičiu, tikslumu ir žmogiškomis klaidomis.

REIKŠMINIAI ŽODŽIAI: verslo žvalgyba (BI), didelių duomenų analizė, Pramonė 5.0, adaptyvusis optimizavimas.