ISSN: 1648 - 4460

International Journal of Scholarly Papers

VU KHF

Transformations  in
Business & Economics

Verslo ir ekonomikos
transformacijos

  • © Vilniaus universitetas, 2002-2022
  • © Brno technologijos universitetas, 2002-2022
  • © Latvijos universitetas, 2002-2022
Straipsnis

AR MEDICINOS DARBUOTOJŲ PAJAMŲ DIDINIMAS GALI SUMAŽINTI ASMENŲ, KURIE KREIPIASI DĖL MEDICININIŲ PASLAUGŲ, MEDICININĘ NAŠTĄ? ĮRODYMAI IŠ ŽEMYNINĖS KINIJOS
Jinlong Deng, Peilin Zhang, Yong Du, Xing Pi, Jingyi Chen

SANTRAUKA:. . Medicinos darbuotojų pajamų didinimas paskatino darbo motyvaciją ir pagerino medicininių paslaugų teikimą. Siekiant išnagrinėti vidinę logiką tarp medicinos darbuotojų pajamų didinimo ir brangios sveikatos priežiūros, pasitelkus 2011-2019 m. žemyninės Kinijos 31 provincijos duomenis, buvo atliktas medicinos darbuotojų pajamų didinimo tyrimas. Pajamų didinimas susijęs su asmenų, kurie kreipiasi dėl medicininių paslaugų, medicinine našta. Be to, straipsnyje nagrinėjamas moderuojantis valstybės investicijų į skirtingas sritis vaidmuo ir tikrinamas "nulinio vaistų antkainio" politikos poveikis. Rezultatai rodo, kad medicinos darbuotojų pajamų kėlimas didina asmenų, kurie kreipiasi dėl medicininių paslaugų, medicininę naštą, kuri suvokiama kaip pacientų išlaidos ir visos šalies gyventojų sveikatos išlaidos. Išvadų reikšmė - patariamoji ir pamatinė siekiant suprasti ekonominį medicinos personalo pajamų didinimo poveikį gyventojų medicininei naštai ir valstybės investicijų krypčių skirtumus.

REIKŠMINIAI ŽODŽIAI: medicinos darbuotojų pajamos, asmenų, kurie kreipiasi dėl medicininių paslaugų, medicininė našta, valstybės investicijos, rinkos ekonomika.

Editorial correspondence:

Scholarly papers Transformations in Business & Economics
Kaunas Faculty
Vilnius University
Muitinės g. 8
Kaunas, LT-44280
Lithuania

Sitemap

Visits:

Valid XHTML 1.0 Strict