• © Vilniaus universitetas, 2002-2022
  • © Brno technologijos universitetas, 2002-2022
  • © Latvijos universitetas, 2002-2022

KARTU LAIMĖTI AR PRALAIMĖTI? KOMANDOS AISTROS VERSLUMUI POVEIKIS NAUJOS VEIKLOS REZULTATAMS
Yuyan Shen, Yan Qian

SANTRAUKA:. . Pastaruoju metu inovacijos ir verslumas tapo svarbiu technologinės ir pramoninės impulsu. Siekiant išsiaiškinti naujos veiklos rezultatus gerinančius verslumo mokymosi metodus, buvo empiriškai išnagrinėti 326 galiojantys Kinijos Jangdzės upės regione įkurtų įmonių klausimynai, komandos aistros verslumui ryšiai, duomenys apie verslumo mokymąsi ir naujo verslo rezultatai. Šiame tyrime tam tikru lygiu atskleidžiamas naujo verslo augimui įtaką darantis komandos aistros verslumui mechanizmas bei pateikiami su valdymu ir praktika susiję sprendimai, padedantys pagerinti naujo verslo rezultatus.

REIKŠMINIAI ŽODŽIAI: komandos aistra verslumui, verslumo mokymasis, naujos veiklos rezultatai.