• © Vilniaus universitetas, 2002-2022
  • © Brno technologijos universitetas, 2002-2022
  • © Latvijos universitetas, 2002-2022

FINANSINIS ATLYGIS IR LENGVATOS, SKATINANČIOS STUDENTUS DIRBTI NUOTOLINIU BŪDU
Elena-Sabina Turnea, Adriana Prodan, Ştefan Andrei Neştian, Silviu Mihail Tiţă, Magdalena Danileţ

SANTRAUKA:. . Kadangi darbo rinkoje išpopuliarėjo nuotolinis darbas, aiškintasi, kaip studentai suvokia atlygį už nuotolinį darbą. Pagrindinis šio tyrimo tikslas – išanalizuoti pagrindinius finansinius atlygius ir privalumus, kuriems pirmenybę teikia studentai, priimdami nuotolinio darbo pasiūlymus. Šiam tikslui pasiekti buvo surinkti 405 anoniminiai studentų atsakymai, kurie buvo apdoroti taikant pagrindinių komponentų analizę. Rezultatai rodo, kad studentai sutiktų su nuotolinio darbo pasiūlymu, jeigu jiems pasiūlytų motyvuojantį atlyginimą ir lankstų darbo grafiką. Ateityje su mišriu darbo būdu sutiktų 51,61 proc.

REIKŠMINIAI ŽODŽIAI: nuotolinis darbas, hibridinis darbas, išmokos, finansinis atlygis, studentai.