• © Vilniaus universitetas, 2002-2021
  • © Latvijos universitetas, 2002-2021
ATVIRO DINAMINIO CIKLINIO EMOCINIO DARBO PROCESO TYRIMAS
Yunxia Shi, Xinxin Bao, Chunhao Ma, Zhiyang She

SANTRAUKA.  Tyrimas skirtas aptarti klientų dalyvavimą emocinio darbo atlikimo procese, pagrįstame gautų aptarnavimo paslaugų modeliu. Pateiktas dinaminis ciklinis emocinio darbo už organizacinių ribų proceso modelis. Tyrimo tikslas - ištirti ryšį tarp emocinio darbo reikalavimų, strategijų ir klientų dalyvavimo paslaugų srityje, taip pat atskleisti atviro dinaminio ciklinio emocinio darbo už organizacinių ribų proceso mechanizmą. Be to, straipsnyje paviršinio veikimo ciklo procesas atskiriamas nuo giluminio veikimo ciklo proceso atliekant emocinį darbą, be to, pateikiamos tarpininkavimo hipotezės dėl dviejų tipų emocinio darbo cirkuliacijos kelių. Galiausiai, atviro dinaminio emocinio darbo proceso pobūdis buvo empiriškai išbandytas naudojant išilginio pjūvio duomenis.

REIKŠMINIAI ŽODŽIAI: emocinis darbas, atviras tipas, dinaminis ciklas, procesas.