• © Vilniaus universitetas, 2002-2018
  • © Brno technologijos universitetas, 2002-2018
  • © Latvijos universitetas, 2002-2018
ELEKTRONINĖS SOCIALINĖS ATSAKOMYBĖS UNIVERSITETUOSE ATASKAITOS: LYGINAMASIS NAUJOSIOS ZELANDIJOS IR HONKONGO TYRIMAS
Yi An, Xin Qiao, Shiyun Zhai, Xiaosong Zheng

SANTRAUKA.  Šiame straipsnyje lyginami Naujosios Zelandijos ir Honkongo universitetų elektroninių SA (socialinės atsakomybės) ataskaitų rezultatai. Tyrimo metodas - universitetinių svetainių turinio analizė. Turinio analizei taikyta tam tikra internetinė SA ataskaitų vertinimo sistema, sukurta ankstesniuose tyrimuose. Rezultatai rodo, kad abiejų regionų universitetai apskritai veikia tinkamai ir yra panašūs tam tikrais matmenimis bei detalėmis. Teigiama, kad abu universitetai turėtų įsipareigoti elektroniniu būdu perduoti savo SA iniciatyvas ir pastangas su įvairiomis suinteresuotomis šalimis ar bendruomene, kurioje jie veikia. Tikimasi, kad šis lyginamasis tyrimas padės akademikams ir politikos formuotojams teikti SA ataskaitas aukštojo mokslo sektoriuje.

REIKŠMINIAI ŽODŽIAI: socialinė atsakomybė, atskleidimas internete, aukštasis išsilavinimas, Naujoji Zelandija, Honkongas.