• © Vilniaus universitetas, 2002-2018
  • © Brno technologijos universitetas, 2002-2018
  • © Latvijos universitetas, 2002-2018
DARNUS BENDRUOMENĖS VYSTYMASIS MAGISTRANTŪROS STUDIJŲ METU IR KARJEROS KELIO TOBULINIMAS BESIVYSTANČIAME IT BEI UŽSAKOMŲJŲ PASLAUGŲ PRAMONĖS MIESTE CENTRINĖJE IR RYTŲ EUROPOJE
Vasile-Daniel Pavaloaia, Octavian Dospinescu, Sabina-Cristiana Necula, Catalin Strimbei

SANTRAUKA.  2018 metais Jasai miestas laimėjo "Besivystančio metų miesto" apdovanojimą "CEE Shared Services and Outsourcing Awards" apdovanojimuose. Tai buvo pasiekta bendromis pastarųjų dešimties metų verslo bendruomenės, vietos valdžios institucijų ir universiteto aplinkos pastangomis. Buvo įrodyta, kad bendradarbiavimas tarp universitetų ir verslo aplinkos leido suformuoti gerai apmokytą ir konkurencingą darbo jėgą, kuri miestą pavertė žymiu IT centru nacionaliniu ir net Europos lygmeniu. Straipsnyje išdėstyti geriausi praktikos pavyzdžiai miestams, siekiantiems tapti naujais IT gigantais savo šalyse.

REIKŠMINIAI ŽODŽIAI: magistrantūros studijų programa, IT darbo analizė, tvarus aukštasis mokslas, darni bendruomenė.