• © Vilniaus universitetas, 2002-2015
  • © Brno technologijos universitetas, 2002-2015
  • © Latvijos universitetas, 2002-2015
INTERVALAIS IŠREIŠKIAMAIS TRIKAMPIAIS NERAIŠKIAISIAIS SKAIČIAIS PAGRĮSTAS MULTIMOORA METODO PRAPLĖTIMAS, SKIRTAS SPRĘSTI SUDĖTINGUS SPRENDIMŲ PRIĖMIMO UŽDAVINIUS
Dragisa Stanujkic, Edmundas Kazimieras Zavadskas, Willem K.M. Brauers, Darjan Karabasevic

SANTRAUKA. Daug realaus pasaulio sprendimų priėmimo uždavinių yra sudėtingi ir sprendžiami neaiškiai, ypač tada, kai tai susiję su prognozėmis ir vertinimais. Todėl šiame straipsnyje siūlomas MULTIMOORA metodo išplėtimas, kuris, visų pirma, pritaikytas naudoti intervalais vertinamų trikampių neraiškiuosius skaičius. Praplėstas metodas taip pat yra skirtas priimti grupinius sprendimus, juose taikant žodžiais išreiškiamus kintamuosius. Siūlomo metodo tinkamumą ir veiksmingumą įrodos traipsnyje pateiktas smulkinimo grandinės projekto atrankos pavyzdys  .

REIKÅ MINIAI ŽODŽIAI: MCDM, MULTIMOORA, santykinė sistema, atskaitos taškas, pilnoji sandaugos forma, intervalas vertinami trikampiai neraiškieji skaičiai