• © Vilniaus universitetas, 2002-2012
  • © Brno technologijos universitetas, 2002-2012
  • © Latvijos universitetas, 2002-2012
Darbuotojų verslumas Lenkijos įmonėse, kurios išgyvena restruktūrizaciją
Jarosław Korpysa

SANTRAUKA. Šis straipsnis yra teorinio ir empirinio pobūdžio, pristatantis darbuotojų verslumo požiūrį, kurį taiko Lenkijos įmonės, patiriančių restruktūrizaciją. Pirmoje darbo dalyje pateikiama mokslinės literatūros analizė susijusi su nagrinėjama tema, kuri iliustruoja santykius tarp: 1. restruktūrizacijos ir tam tikrų procesų; 2. restruktūrizacijos ir verslumo požiūrio. Remiantis teorine analize suformuota empirinio tyrimo metodika. Šiuo tyrimu siekiama nagrinėti anksčiau minėtų ryšių koreliacijas. Kiekybinis tyrimas buvo atliekamas 2010-2011m, naudojant CAPI metodą. Tyrimas atliktas Vakarų pamario vaivadijoje esančiose įmonėse, kuriose buvo vykdoma restruktūrizacija.

REIKŠMINIAI ŽODŽIAI: verslumas, restruktūrizacija, profesinis perkvalifikavimas.